Hostal Europa

  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel Hostal Europa Barcelona położony jest centralnej lokalizacji Barcelony, 15 min piechotą od dworca Passeig de Gràcia - oraz oferuje 38 pokojów. Hotel oferuje zakwaterowanie z Wi-Fi w miejscach publicznych.

Przestronne pokoje obejmują jadalnię i kuchnię, umeblowane są kamiennym kominkiem, a niektóre z nich wychodzą na wewnętrzny dziedziniec. Inne udogodnienia obejmują centralne ogrzewanie, żelazko i klimatyzację wraz z Wi-Fi i telewizją satelitarną dla Twojej rozrywki. Do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic oraz takie udogodnienia jak ręczniki.

W Hostal Europa w Barcelonie serwują kontynentalne śniadanie. Restauracja Les Quinze Nits rozpieszcza gości potrawami kuchni hiszpańskiej i znajduje się o rzut kamieniem od obiektu noclegowego.

Sagrada Familia znajduje się 2 km, a La Boqueria - tuż za rogiem stąd. W dzielnicy Ramblas zapewnia dostęp do atrakcji kulturalnych, takich jak Pomnik Kolumba, w maksymalnie 550 metrach. Ponadto, Jardins de Merce Vilaret znajduje się w jedynie 1 km. La Rambla, a także Muzeum Sztuki Współczesnej znajdują się tylko 5 min spacerem od Hostal Europa. Ten hotel położony jest tylko 150 m od stacji metra Liceu, natomiast Szpital św. Pawła w Barcelonie leży w około 3 km.

Inne hotele, które mogą ci się spodobać

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Hostal Europa Barcelona
Hostal Paris
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hostal Paris

8.1
Bardzo dobry 5863 opinie
79 m od nieruchomości
USD 140 USD 126
za noc
Hostal Fernando
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hostal Fernando

8.7
Świetny 4785 opinii
95 m od nieruchomości
USD 69 USD 62
za noc
Hostal Mont Thabor
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hostal Mont Thabor

6.4
Przyjemny 1355 opinii
111 m od nieruchomości
USD 33 USD 30
za noc
360° panorama
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    17 km

    Stacje kolejowe

    FGC - Pl.Catalunya
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Przechowalnia bagażu
    • Obsługa pokojowa
    • Obsługa porządkowa
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Automaty sprzedające
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:30 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiHB-000094
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • 🌇
      Jak daleko jest od centrum miasta do hotelu Hostal Europa?
      Do centrum Barcelony można dostać się w ciągu 10-minutowego spaceru od hotelu Hostal Europa.
    • Czy hotel Hostal Europa ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Hostal Europa leży w 20 km od lotniska Barcelona–El Prat i dostać się tam można w ciągu 22-minutowej jazdy.
    • Jakie metody płatności umożliwia hotel Hostal Europa?
      Hotel Hostal Europa może akceptować następujące metody płatności:
      • Visa
      • American Express
      • Maestro
    • Czy w tym hotelu internet jest bezpłatny?
      Ten hotel zapewnia Wi-Fi w miejscach publicznych za darmo.
    • 🔤
      Jakimi językami obcymi posługują się pracownicy w tym hotelu?
      Personel tego hotelu chętnie pomoże, posługując się włoski, angielski, kataloński i hiszpański.
    • Jakie usługi wynajmu są dostępne w hotelu Hostal Europa?
      W hotelu Hostal Europa goście będą mogli wynająć rowery.

    Lokalizacja

    360° panorama
    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    17 km

    Stacje kolejowe

    FGC - Pl.Catalunya
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Napisz opinię

    Arthur

    2023-06-16

    9/10

    Idealna lokalizacja, przestronne pokoje i łazienki, czystość, miła obsługa, dostęp do lodówki i mikrofalówki.

    Nic, co można by było poprawić.

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Hostal Europa Barcelona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij